BROW Uzacu balzams

Uzacu balzams

 • Bezmaksas piegāde

TŪKSTOŠIEM KLIENTU VISĀ PASAULĒ IR IEMĪLĒJUŠI #BROW

par fantastiskiem rezultātiem


 • @dulczewska
 • @kraasi
 • @livadax3
 • @xklaudia98x
 • BROW
 • @vivencs
 • BROW
 • @medumistrz
 • BROW
 • @gabriela_bury
 • @_thebodyelectric_
 • BROW
 • @carmenruuedaa


BROW – uzacu balzams – 4 ml


BROW Uzacu balzams

Uzacu balzami ir kļuvuši par iecienītākajiem kosmētikas līdzekļiem. Šobrīd modē ir izteiktas, skaidri iezīmētas uzacis. BROW cenšas piepildīt šīs prasības. Šī inovatīvā formula veicina uzacu dabisko augšanu, baro un uzlabo to stāvokli. Pateicoties BROW, uzacis īsā laikā kļūst biezas, stipras un kuplākas. Rezultāts ir dabīgi skaistas un izteiktas uzacis. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

BROW lietošanas rezultātus pamanīsi ātrāk nekā Tu iedomājies. Pozitīvas izmaiņas redzēsi jau pēc 4 nedēļām. Pamanāms būs uzacu stāvokļa un izskata uzlabojums. Ņem vērā, ka labāko rezultātu sasniegšanai balzamu ieteicams lietot regulāri 8-12 nedēļu laikā. Dabīgi skaistas uzacis īsā laikā? Ar BROW tas ir iespējams! Produkts ir paredzēts uzklāšanai uz uzacīm.

 • Bezmaksas piegāde
BROW Uzacu balzams

Ja Tev ir retas, vājas un nepietiekami tumšas uzacis, tad BROW ir paredzēts tieši Tev. Esam radījuši balzamu sievietēm, kuras vēlas biezas un stipras uzacis. BROW tika nodots stingriem pētījumiem, kas apstiprināja, ka produkta formulā esošās vielas ne tikai veicina augšanu, bet arī padara uzacis biezākas un uzlabo to izskatu. Produkts nekairina ādu.

 • Bezmaksas piegāde

IZLASI MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Viņas jau ir sasniegušas izcilu rezultātu! Pievienojies!


Pirms Uzacu balzams Pēc Uzacu balzams Pēc lietošanas "Vienmēr sūdzējos par retām un gaišām uzacīm. Es tās krāsoju un lietoju hennu. Taču nekad nebiju līdz galam apmierināta. Internetā atradu balzamu BROW. Līdz šim brīdim esmu sajūsmā. Jau pēc 4 lietošanas nedēļām uzacis ir kļuvušas biezākas un tumšākas. Draudzenes man jautāja, ko daru, lai iegūtu šādas uzacis. No sirds iesaku BROW. Rezultāti ir neticami!"

Sintija, 26 gadi

Pirms Uzacu balzams Pēc Uzacu balzams Pēc lietošanas "Skaistas uzacis izceļ acis un piešķir skaistumu. Diemžēl man vienmēr ir bijuši kompleksi saistībā ar savām uzacīm. Tām bija neglīta forma un tās bija plānas. Bojāja pat labākā grima efektu. Draudzene ieteica man ORPHICA zīmola balzamu BROW. Pēc neilga laika pamanīju tā iedarbību. Manas uzacis ir ātri izaugušas, kļuvušas biezākas un skaistākas. Pateicoties BROW, mans lielākais komplekss ir pārvērties par trumpi."

Māra, 31 gads

Pirms Uzacu balzams Pēc Uzacu balzams Pēc lietošanas "Kad piedzima bērniņš, manas uzacis kļuva daudz vājākas. Sāka krist ārā. Man tās vienmēr patikušas, tāpēc nolēmu par uzacīm parūpēties un izmēģināt ORPHICA zīmola balzamu BROW. Tas bija trāpīts desmitniekā. Pēc dažām nedēļām uzacis bija atguvušas iepriekšējo formu. Man ir svarīgi, lai balzama formula nekairinātu manu ļoti jutīgo ādu. BROW - augsta kvalitāte un efektivitāte par pievilcīgu cenu."

Jolanta, 28 gadi

Unikālas sastāvdaļas

BROW Uzacu balzams

BROW - efektīvs un spēcīgs uzacu balzams. Tas uzlabo uzacu stāvokli un izskatu. Pateicoties BROW, uzacis kļūs ievērojami biezākas, stiprākas un tumšākas. Kas raksturo BROW? Augsta kvalitāte, efektivitāte un drošība. Pateicoties šim balzamam, piepildīsi savu sapni par stiprām, biezām un dabiski skaistām uzacīm!

BROW ir radīts no augstākās kvalitātes sastāvdaļām. Balzams satur aktīvus peptīdus, kas baro, stiprina matiņus un veicina to augšanu. BROW satur arī par dzīvības un mūžīgās jaunības sakni dēvētā žeņšeņa ekstraktu, tas uzlabo ādas apasiņošanu un stiprina mata serdi. BROW ir gan efektīvs, gan drošs. Balzamu ir pārbaudījuši gan dermatologi, gan acu ārsti. BROW sastāvdaļas tika rūpīgi atlasītas, lai Tu varētu parūpēties par savām uzacīm un justies īpaši.

 • Bezmaksas piegāde

Kā lietot?

BROW Uzacu balzams Lietošana 1. solis 01.

Pirms balzama BROW lietošanas, pārliecinies, ka esi rūpīgi noņēmusi dekoratīvo kosmētiku un Tavas uzacis ir sausas un tīras.

BROW Uzacu balzams Lietošana 2. solis 02.

Pirms gulētiešanas, vienu reizi diennaktī uzklāj produktu uz uzacīm. Pietiek ar vienu aplikatora vilcienu no uzacu iekšējās un ārējo pusi.

BROW Uzacu balzams Lietošana 3. solis 03.

Apbrīno rezultātu un baudi dabiski biezas un skaistas uzacis!

01.

Kas var lietot balzamu BROW?

Balzams BROW galvenokārt paredzēts cilvēkiem ar retām, vājām un nepietiekami tumšām uzacīm. Balzams galvenokārt biezina uzacis, uzlabo to stāvokli un izskatu. To var lietot arī vīrieši. Balzamu BROW nav ieteicams lietot nepilngadīgām personām, grūtniecēm, māmiņām laktācijas periodā un personām ķīmijterapijas laikā.

02.

Pēc cik ilga laika iespējams novērot pirmos rezultātus?

Pozitīvas izmaiņas pamanīsi jau pēc balzama BROW 4 lietošanas nedēļām. Uzacis kļūs biezākas, stiprākas, kā arī nedaudz tumšākas. Ņem vērā, ka labākā rezultāta iegūšanai balzamu BROW ieteicams lietot regulāri vismaz 8-12 nedēļas.

03.

Cik ilgi jālieto balzams BROW?

Balzamu BROW vislabāk lietot vismaz 8-12 nedēļas. Ņem vērā, ka ilgāka rezultāta sasniegšanai balzams jālieto dažas reizes nedēļā arī pēc minētā perioda beigām.

04.

Kāds ir balzama BROW derīguma termiņš?

Balzama BROW derīguma termiņš ir 6 mēneši pēc iepakojuma atvēršanas.

05.

Vai balzama BROW lietošanas laikā drīkst krāsot uzacis ar hennu?

BROW ir drošs un stiprinošs balzams. Nav nekādu kontrindikāciju lietot BROW uz acīm, kas krāsotas ar hennu. Tomēr nav ieteicams lietot balzamu tieši pirms vai pēc hennas uzlikšanas procedūras.

06.

Ar ko atšķiras balzams BROW no citiem tirgū pieejamiem uzacu balzamiem?

Balzams ir unikāls tirgū, pateicoties savai efektivitātei, iedarbībai un cenai. Vislabākā atzinība un rekomendācija ir apmierinātās klientu atsauksmes. Un tādu ir daudz!

07.

Kā lietot balzamu BROW?

Lieto balzamu BROW vienu reizi dienā pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas, uz tīrām un sausām uzacīm. Pietiek ar vienu iepakojumam pievienotā aplikatora vilcienu, lai balzams sāktu darboties.

08.

Vai es paātrināšu balzama BROW iedarbību, ja lietošu to biežāk nekā vienu reizi dienā?

BROW ir inovatīva un perfekti izstrādāta formula. Balzamu pietiek lietot vienu reizi dienā. Uzklājot lielāku produkta daudzumu vai lietojot to biežāk, netiks paātrināta balzama iedarbība.

09.

Cik ilgam laikam pietiek viens BROW iepakojums?

Balzama BROW kūre ilgst vismaz 8-12 nedēļas. Viens iepakojums noteikti ļaus Tev iegūt izcilus rezultātus.

10.

Vai pastāv kādas kontrindikācijas, lietojot balzamu BROW?

BROW ir dermatoloģiski rūpīgi pārbaudīts balzams. Tomēr balzamu BROW nav ieteicams lietot nepilngadīgām personām, grūtniecēm, māmiņām laktācijas periodā un personām ķīmijterapijas laikā.

11.

Kāds ir balzama BROW sastāvs?

Balzama BROW sastāvs ir: Aqua, Propanediol, Glycerin, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Biotinoyl Tripeptide-1, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Niacinamide, Soluble Collagen, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide.

12.

Vai balzams BROW ir testēts uz dzīvniekiem?

Nē, ORPHICA produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

13.

Cik ilgi jāgaida sūtījums?

BROW nosūtām ar kurjerpastu divu darba dienu laikā. Pielāgojamies mūsu klientu vajadzībām un pilnībā apmaksājam piegādes izmaksas.

14.

Vai ir iespējams nosūtīt balzamu BROW uz ārvalstīm?

Protams. Novērojot mainīgās tendences un mūsu klientu vajadzības, pasūtījumi tiek veikti visā pasaulē. Šādā gadījumā pagarinās tikai sūtījuma piegādes laiks. Piegādes izmaksas ir 20 EUR