Par zīmolu

Skaties, ar ko nodarbojas ORPHICA, kas mums ir svarīgākais un kādas vērtības ievērojam ikdienā.

Mūsu pieeja

Nepārtraukti smeļamies iedvesmu no dabas, atklājam augu īpašības un izmantojam to ekstraktus, lai ražotu inovatīvus produktus, kas izceļas ar laboratorijas pētījumos apstiprinātu drošību.

Izstrādājam augstākās kvalitātes produktus, kas ir ne tikai droši, bet arī efektīvi. Tas ir iespējams pateicoties unikālajai dabas spēku un zinātnes atklājumu apvienošanai.

Mūsu misija

Uzzini, kas padara ORPHICA zīmolu unikālu

"Mūsu misija ir "Real You" jeb "Patiesa Tu". Vēlamies palīdzēt Tev atklāt dabisku skaistumu un izcelt visus savus trumpjus. Mūsu mērķis ir, lai Tu mīlētu sevi tādu, kāda esi - jo Tu esi skaista.

Zīmola pasauli veido rūpīgi izstrādāti, efektīvi un inovatīvi produkti. ORPHICA ir radīta sievietēm, kas novērtē augstu kvalitāti un meklē labākos risinājumus.

ORPHICA - 100% dabīgas, drošas sastāvdaļas

DROŠĪBA

Izmantojam dabiskā vidē sastopamās sastāvdaļas. Rūpējamies par to, lai mūsu produkti būtu droši, līdz ar to veicam laboratorijas testus, lai pārliecinātos, ka tie neizraisa blakusparādības.

ORPHICA - Sieviešu uzticība 35 pasaules valstīs

Uzticība

Rūpīgi uzraugam visu ražošanas un izplatīšanas procesu, tāpēc esam pārliecināti, ka mūsu produkti atbilst Tavām prasībām. Pateicoties mūsu rūpēm ORPHICA ir guvusi klientu uzticību 35 pasaules valstīs.

ORPHICA - unikāls dabīgo sastāvdaļu apvienojums

Inovācijas

Veicam pētījumus, lai pārliecinātos, kuras sastāvdaļas ir efektīvākās. Mūsu iedvesma ir daba, tāpēc piedāvājam unikālus sastāvdaļu apvienojumus, nepārtraukti pilnveidojot mūsu produktus.

Laura Puķīte - sertificēta kosmetoloģe

ORPHICA pārstāv augstākās kvalitātes produktus. Firma rūpīgi izvēlas un piemeklē dabā sastopamās sastāvdaļas un izstrādā ārkārtīgi efektīvus preparātus. Vienlaikus tā rūpējas par mums katrai tik svarīgo drošību. ORPHICA kosmētikas ir daudzkārt testētas, lai mazinātu kairinājumu un alerģijas risku. Arī cilvēki ar jūtīgu un delikātu ādu var lietot šī zīmola produktus ādas kopšanai ikdienā. Iesaku ORPHICA visiem tiem, kas ciena augstu kvalitāti, vēlas rūpēties par sevi un priecāties par skaistu izskatu."

LAURA PUķīTE sertificēta kosmetoloģe