ARROW Acu zīmulis

Acu zīmulis

 • Bezmaksas piegāde

TŪKSTOŠIEM KLIENTU VISĀ PASAULĒ IR IEMĪLĒJUŠI #ARROW

par fantastiskiem rezultātiem


 • ARROW
 • ARROW
 • @coloranta
 • ARROW
 • @wioleta_11


ARROW – acu zīmulis


ARROW Acu zīmulis

ARROW Eye Pencil - mīksts acu zīmulis, kas palīdzēs Tev ideāli izcelt savu skatienu. Tā izturība sniegs Tev lielisku izskatu visas dienas garumā. Zīmulis ir pieejams 3 krāsās: melnā, miesas, piparmētras.

Zīmuļa sastāvs ir papildināts ar augstākās kvalitātes dabīgiem ekstraktiem, kas kopj ādu ap acīm. Ar sūklīša palīdzību varēsi viegli izpludināt uzzīmēto līniju un iegūt vēlamo rezultātu.

 • Bezmaksas piegāde

ĀDAS AP ACĪM KOPŠANA

 • Intensīva krāsa
 • Neizplūst
ARROW Acu zīmulis
Mīksta konsistence
Speciāls sūklītis uzzīmētas līnijas izpludināšanai

Ar ARROW varēsi veidot sev vēlamo grimu, pateicoties atbilstoši izstrādātajai un mīkstajai zīmuļa konsistencei, ar ko ideāli izcelsi un koriģēsi savas acs formu. Uzzīmē līniju uz apakšējā, augšējā plakstiņa vai uz ūdens līnijas. Līniju var izpludināt ar speciālu, mīkstu sūklīti, kas atrodas zīmuļa otrajā galā. Ar to ātri iegūsi seksīgu dūmakaino acu jeb "smokey eyes" efektu.

 • Bezmaksas piegāde

Unikālas sastāvdaļas

ARROW Acu zīmulis

ARROW gadījumā, līdzīgi kā citos mūsu zīmola kosmētikas līdzekļos, izmantotas dabīgas sastāvdaļas, kas izceļ sievietes skaistumu. Kliņģerīšu ziedu ekstraktam ir reģenerējoša iedarbība un tas aizsargā pret kairinājumiem.

Lina ekstrakts lieliski baro un mitrina ādu. Kalmju ekstraktam piemīt ārstējošas īpašības un tas piešķir ādai elastību. Zīmuļa unikālā formula kopj ādu ap acīm, skropstas ir stiprākas un mirdzošākas.

Sastāvdaļas tika piemeklētas ideālās proporcijās, lai iegūtu maigu zīmuļa konsistenci. Šāds apvienojums garantē drošu lietošanu. Pat cilvēki ar jutīgu ādu var lietot ARROW zīmuli un baudīt neatvairāmu skatienu!

 • Bezmaksas piegāde

Kā lietot?


ARROW Acu zīmulis Lietošana 1. solis
ARROW Acu zīmulis Lietošana 2. solis
ARROW Acu zīmulis Lietošana 3. solis


Sāc zīmēt līniju no acs iekšējā stūrīša. Velc zīmuli gar augšējā plakstiņa skropstu līniju iekšējā stūrīša virzienā. Zīmuli var lietot arī gar acs ūdens līniju. Lai iegūtu dūmakaino acu efektu, izmanto pievienoto sūklīti un izpludini uz plakstiņa uzzīmēto līniju. Atkarībā no vēlama rezultāta vari regulēt līnijas biezumu un formu.

01.

Kā lietot acu zīmuli ARROW?

Zīmulis ARROW ir radīts Tavām ērtībām un ar to varēsi uzzīmēt jebkādu līniju, gan uz augšējā, gan apakšējā plakstiņa, kā arī uz ūdens līnijas. ARROW ir ideāls risinājums katra grima tipam. Vērts piebilst, ka zīmulis, kas radīts no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, kopj maigo ādu ap acīm. Zīmulim ARROW ir pievienots speciāls sūklītis līniju izpludināšanai. Ar šo zīmuli stilīga dūmakaino acu efekta izveidošana būs vieglāka nekā jebkad iepriekš.

02.

Kam paredzēts pievienotais sūklītis?

Ar speciālo sūklīti, kas ir pievienots ARROW zīmulim, izpludināsi uz plakstiņiem veidotās līnijas un viegli izveidosi dūmakaino acu efektu. Sūklīti var vienkārši iztīrīt ar remdenu ūdeni un ziepēm, tādējādi novēršot baktēriju un netīrumu uzkrāšanos.

03.

Kāds ir ARROW acu zīmuļa sastāvs?

Acu zīmuļa ARROW sastāvs ir: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides (and) Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Mica, Talc, PVP/ Hexadecene Copolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Linum Usitatissinum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, CI 77499.

04.

Vai zīmulis var kairināt jutīgu ādu?

Nē. Inovatīvā formula un augstākās kvalitātes sastāvdaļas kopj jutīgo ādu ap acīm un ir pilnīgi drošas. Zīmulis neizraisa alerģiju un nekairina.

05.

Kas padara acu zīmuli ARROW unikālu?

Zīmuļa mīkstā konsistence, izturība un rūpīgi atlasītās sastāvdaļas padara ARROW zīmuli unikālu. Viegli veidosi grimu, kādu vēlies - no dūmakaino acu efekta līdz plānām, precīzām līnijām. Līnijas noturas visu dienu un nebūs nepieciešams ik pa brīdim skatīties spogulī, lai pielabotu grimu. Zīmulis ARROW radīts no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, kas kopj maigo ādu ap acīm. ORPHICA ir starptautisks, cienīts zīmols un mums rūp klientu apmierinātība. Tāpēc radām augstākās kvalitātes kosmētiku.

06.

Kādās krāsās ir pieejams zīmulis ARROW?

ARROW ir pieejams melnā, brūnā, miesas, piparmētras un grafīta krāsā.

07.

Cik ilgi acu zīmulis ARROW noturas uz plakstiņiem?

Zīmuļa ARROW radītais efekts ir ilgstošs un noturas visu dienu.

08.

Kādu efektu iegūšu, zīmējot līniju ar acu zīmuli ARROW?

Izmantojot acu zīmuli ARROW, iegūsi tādu efektu, kādu vēlies. Ja pēc lietošanas izpludināsi ar zīmuli veidoto līniju ar pievienoto sūklīti, iegūsi stilīgu dūmakaino acu efektu. Ar zīmuli vari vilkt plānas un precīzas līnijas. Tavs grims ir atkarīgs no Tavām vēlmēm!

09.

Kāda ir zīmuļa ARROW konsistence?

Zīmulim ARROW ir mīksta konsistence, kas ideāli piemērota gan dūmakaino acu efekta veidošanai, gan precīzu, plānu līniju vilkšanai. Jāpiebilst, ka zīmuļa mīkstā tekstūra nekairina maigo ādu ap acīm.

10.

Cik ilgi jāgaida sūtījums?

Produktus nosūtām 2 darba dienu laikā. Pielāgojoties mūsu klientu prasībām, mēs pilnībā apmaksājam piegādes izmaksas.

11.

Vai ir iespējams nosūtīt preces uz ārvalstīm?

Protams. Novērojot mainīgās tendences un mūsu klientu vajadzības, pasūtījumi tiek veikti visā pasaulē. Šādā gadījumā pagarinās tikai sūtījuma piegādes laiks. Piegādes izmaksas ir 20 EUR