Izcel savu sievišķību

REALASH - nedaudz greznības, ko vari atļauties.

REALASH padara Tavas skropstas garākas, kuplākas un stiprākas. Paātrina to dabisko augšanu, kā arī novērš izkrišanu. Realash efektivitāte ir pierādītā pētījumos. Produkts, ko dermatoloģiski un oftalmoloģiski ir pārbaudījuši speciālisti, ļauj izcelt Tavu dabisko skaistumu.

Bezmaksas piegāde ar kurjeru! Izvēlieties priekšapmaksu un saņemiet bezmaksas piegādi!

 • 90 dienas
  preces atgriešanai

  Ja nebūsi apmierināta ar rezultātiem, vari atgriezt iepakojumu 90 dienu laikā. Mēs atdosim naudu atpakaļ.

 • Dabiskas sastāvdaļas.

  ORPHICA zīmola produkti satur dabiskas sastāvdaļas, kuru mērķis ir kopt ādu ap acīm.

01. IZVĒLIES DAUDZUMU

REALASH -
EYELASH ENHANCER 50 €

Cena par vienu iepakojumu: 50 € 1 iepakojums: 3ml Lietošanas cikls: 3 mēnešiem

Iepriecini savus tuviniekus

Mūsu klientes bieži pērk Realash savām mātēm, māsām un draudzenēm. Ja vēlies, lai Tev tuvie cilvēki arī justos skaisti, padomā arī par viņiem un palielini iepakojumu daudzumu:

Izvēlies kopējo pasūtamo iepakojumu daudzumu:

la_cloud_ >la_cloud_
"Mans labākais draugs @orphica_official... Es dievinu balzamu skropstām. Dažu nedēļu laikā tas padara manas skropstas garākas un biezākas. Jūs paši varat to pamanīt. Iesaku visiem, es to dievinu un vairs nevarētu bez tā iztikt." #beauty #makeup #realash #orphica
 • EFEKTIVITĀTES GARANTIJA

  Esam pilnīgi pārliecināti par mūsu produktu efektivitāti. Mēs garantējam pilnīgu naudas atmaksu. Tas nozīmē, ka vari atgriezt preci, ja kāda iemesla dēļ uzskati, ka produkts nav tas, ko biji gaidījusi.

 • TŪLĪTĒJS REZULTĀTS

  Daļa no sievietēm ir pamanījusi, ka viņu skropstas ir kļuvušas stiprākas, veselīgākas un spēcīgākas jau pēc 14 dienu lietošanas.

 • DROŠĪBA

  ORPHICA zīmola kosmētika nekairina, neizraisa alerģiju un citas blaknes. To apliecina gan pētījumi, gan lietotāju atsauksmes.

 • KONFIDENCIALITĀTE

  Tavs privātums ir viena no mūsu prioritātēm - mēs nenododam un nepārdodam mūsu klientu norādītos personas datus.

 • PASŪTĪJUMI PA TĀLRUNI

  Ja kāda iemesla dēļ nevari veikt pasūtījumu, aizpildot veidlapu mājaslapā, piezvani mums uz numuru  48 222 504 506 (tālrunis strādā 8.00-20.00) un norādi visus datus, kas nepieciešami, lai veiktu pasūtījumu. Apmaksu par preci veiksi kurjeram ,preci saņemot.

JA VĒLIES IEGŪT ARĪ SKAISTAS UZACIS, PIEVIENO UZACU SERUMU

 • BROW – brow conditioner

  € 45

  Uzacu kondicionieris Rūpējies arī par savām uzacīm! Pateicoties veiksmīgajam kondicionierim BROW,Tavas uzacis kļūs pamanāmākas, biezākas un pilnīgākas! Viens 4ml iepakojums pietiks 3 mēnešiem.

  Pirms
  before
  Pēc
  after

02. AIZPILDI VEIDLAPU

 • Vai varu saņemt sūtījumu būšot ārzemēs? Kurjeru uzņēmumi, ar kuriem sadarbojamies, spēj piegādāt sūtījumu uz vairākām valstīm pasaulē - šajā gadījumā pagarinās vienīgi piegādes laiks. Par pasūtījuma piegādes laiku informēsim, veicot pasūtījumu. Izmaksas par piegādi uz ārvalstīm vienmēr ir 20 EUR - neatkarīgi no izvēlētās valsts. Mēs pieprasām, lai katru ārvalstu pasūtījumu apmaksātu ar priekšapmaksu.
 • Kāpēc man ir jādod tālruņa numuru ? Mēs pieprasām tālruņa numuru tāpēc, ka tas ir visātrākais saziņas veids. Tavs numurs arī tiek nodots kurjerfirmai, lai kurjers varētu kontaktēties tieši ar Tevi, ja būs tāda vajadzība.

03. IZVĒLIES APMAKSAS VEIDU

Veic apmaksu ar kredītkarti izmantojot PayPal kontu. Pasūtītie produkti Tev tiks nosūtīti 24 stundu laikā no maksājuma saņemšanas mūsu norēķinu kontā.

Produkti tiks nosūtīti pēc pasūtījuma noformēšanas. Samaksa ar pēcmaksu pēc pasūtījuma saņemšanas no kurjera. Pasūtījums tiks realizēts 4-7 dienu laikā.

04. VEIC PASŪTĪJUMU

Bezmaksas piegāde: 0 €
Kopā apmaksai: 0€
Pasūtījuma izpildes laiks 2 dni
Mūsu loģistikas partneri